Lavera Oční stíny MONO 03 latté macchiato, Trend Sensitive 2014 2 g

Lavera Oční stíny MONO 03 latté macchiato, Trend Sensitive 2014 2 g

  • Bez DPH 189 Kč

Lavera Oční stíny Mono 03 latté macchiato jsou skvělou neutrální variantou, avšak opět s něčím navíc. Tento středně hnědý odstín s teplými i studenými tóny sluší všem podtónům pleti a podpoří zelenou či modrou barvu očí. Obsahuje složky odrážející světlo, a dodává tak očním víčkům jemný saténový třpyt. Díky univerzálním možnostem použití se tento odstín jistě stane nezbytnou součástí vašeho každodenního líčení.

Přírodní dekorativní kosmetika Lavera obsahuje kvalitní ingredience, díky kterým má výtečné vlastnosti co se týče konzistence, komfortu používání i výdrže. Mono oční stíny mají elegantní kompaktní balení, snadno se vejdou do jakékoliv kosmetické taštičky a jsou skvělé i na cestování. Jejich odstíny byly inspirovány přírodou a jejími kouzelnými barevnými nuancemi, proto působí na očích opravdu přirozeně.

Kvalitní minerální pigmenty dodávají těmto očním stínům intenzivní zabarvení. Díky příjemné máslové konzistenci se snadno aplikují, rovnoměrně roztírají a dají se vzájemně kombinovat. Vytvoříte s nimi nespočet variant líčení, ať už v matných tónech či s lehkým zářivým třpytem. To vše bez kompromisů a s obsahem nedráždivých přírodních složek, pečujících rostlinných másel a čistých výtažků z bylin. 

Malé a praktické

Oční stíny MONO Lavera jsou malým šikovným pomocníkem, se kterým snadno docílíte perfektního líčení. Můžete použít jen jeden odstín nebo jich zkombinovat více pro plastický vzhled oka. Stíny jsou velice praktické také na cestování a vejdou se snadno i do té nejmenší kosmetické taštičky. Díky tomu jsou kdykoli připraveny k použití.

Lichotivý odstín

Odstín 03 latté macchiato je dokonale univerzální a snadno se kombinuje s dalšími očními stíny. Středně hnědý odstín obsahuje studené i mírně teplejší tóny, díky čemuž sluší všem. Dokáže opticky podpořit modrou a zelenou barvu očí a vypadá báječně jednoduše nanesený na celé oční víčko. Můžete s ním také vytvořit velmi přirozenou oční linku.

Kvalitní pigmenty

Oční stíny Lavera MONO mají kvalitní složení s minerálními pigmenty, které jsou výbornými nosiči barev a zaručí jejich perfektní přenos na oční víčko. Oční stíny Lavera mají intenzivní odstíny a vydrží v bezchybném stavu po celý dlouhý den. Stíny můžete nanášet jak štětcem, tak pěnovým aplikátorem či velmi jednoduše pomocí prstů.

Přírodní pečující složky

Ale dekorativní kosmetika Lavera nejen, že dokáže zvýraznit vaše přednosti či potlačit nedokonalosti, ale má navíc i pěstící účinky díky množství obsažených přírodních ingrediencí. Bambucké a kakaové máslo pečují o křehkou pokožku očních víček a díky hloubkové výživě pokožky brání předčasnému stárnutí pleti. Rostlinné výtažky a přírodní oleje pak zajišťují také hedvábně jemnou konzistenci očních stínů. Lavera.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem. Pro dlouhodobou výdrž a zvýraznění odstínu použijte bázi pod oční stíny Lavera.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?