Lavera Oční stíny MONO 05 čokoládová hnědá, Trend Sensitive 2014 2 g

Lavera Oční stíny MONO 05 čokoládová hnědá, Trend Sensitive 2014 2 g

Oční stíny v nádherném univerzálním odstínu v čokoládově hnědé barvě prohloubí váš pohled a vypadají skvěle, ať už máte modré, zelené či hnědé oči. Díky intenzivní pigmentaci zaručí perfektní výsledek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Oční stíny Mono 05 čokoládově hnědá v jemném hřejivém odstínu prohloubí váš pohled a pokryjí vaše oční víčka lehkým saténovým třpytem. Tmavý čokoládově hnědý odstín sluší všem barvám očí a můžete jej použít na celé víčko, vystínovat záhyb oka či jej aplikovat na mokro či na sucho jako přirozenou oční linku. Neutrální hnědé odstíny se skvěle kombinují s béžovými, bronzovými a měděnými tóny.

Přírodní dekorativní kosmetika Lavera obsahuje kvalitní ingredience, díky kterým má výtečné vlastnosti co se týče konzistence, komfortu používání i výdrže. Mono oční stíny mají elegantní kompaktní balení, snadno se vejdou do jakékoliv kosmetické taštičky a jsou skvělé i na cestování. Jejich odstíny byly inspirovány přírodou a jejími kouzelnými barevnými nuancemi, proto působí na očích opravdu přirozeně.

Kvalitní minerální pigmenty dodávají těmto očním stínům intenzivní zabarvení. Díky příjemné máslové konzistenci se snadno aplikují, rovnoměrně roztírají a dají se vzájemně kombinovat. Vytvoříte s nimi nespočet variant líčení, ať už v matných tónech či s lehkým zářivým třpytem. To vše bez kompromisů a s obsahem nedráždivých přírodních složek, pečujících rostlinných másel a čistých výtažků z bylin. 

Malé a praktické

Oční stíny MONO Lavera jsou malým šikovným pomocníkem, se kterým snadno docílíte perfektního líčení. Můžete použít jen jeden odstín nebo jich zkombinovat více pro plastický vzhled oka. Stíny jsou velice praktické také na cestování a vejdou se snadno i do té nejmenší kosmetické taštičky. Díky tomu jsou kdykoli připraveny k použití.

Univerzální odstín

Odstín 05 čokoládová hnědá je všestranným odstínem, který sluší všem a vytvoříte s ním jak přirozené, tak intenzivní kouřové líčení. Dobře se kombinuje se zemitými tóny a lze jej použít také jako oční linku. Při použití na sucho dosáhnete přirozenějšího efektu, zatímco jemné navlhčení dodá pigmentu intenzitu. Tmavě hnědý odstín je vhodný také na zvýraznění obočí.

Kvalitní pigmenty

Oční stíny Lavera MONO mají kvalitní složení s minerálními pigmenty, které jsou výbornými nosiči barev a zaručí jejich perfektní přenos na oční víčko. Oční stíny Lavera mají intenzivní odstíny a vydrží v bezchybném stavu po celý dlouhý den. Stíny můžete nanášet jak štětcem, tak pěnovým aplikátorem či velmi jednoduše pomocí prstů.

Přírodní pečující složky

Ale dekorativní kosmetika Lavera nejen, že dokáže zvýraznit vaše přednosti či potlačit nedokonalosti, ale má navíc i pěstící účinky díky množství obsažených přírodních ingrediencí. Bambucké a kakaové máslo pečují o křehkou pokožku očních víček a díky hloubkové výživě pokožky brání předčasnému stárnutí pleti. Rostlinné výtažky a přírodní oleje pak zajišťují také hedvábně jemnou konzistenci očních stínů. Lavera.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem. Pro dlouhodobou výdrž a zvýraznění odstínu použijte bázi pod oční stíny Lavera.

Detailní složení a vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?