Lavera Oční stíny MONO 12 mystická zelená, Trend Sensitiv 2 g

Lavera Oční stíny MONO 12 mystická zelená, Trend Sensitiv 2 g

Oční stíny v půvabném ledově zeleném odstínu dodají šmrnc vašemu každodennímu líčení a díky drobným částečkám odrážejícím světlo rozzáří vaše oči. Skvěle se kombinují a neutrálními tóny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lavera Oční stíny Mono 12 mystická zelená jsou skvělou volbou, pokud chcete dodat vašemu líčení něco navíc. Tento výjimečný odstín v ledově zelených tónech sluší každé barvě očí, ale především podtrhne krásu očí hnědých. Dá se skvěle kombinovat s neutrálními chladnými tóny a vytvoříte s nimi snadno i neotřelé večerní kouřové líčení. Díky jiskrnému třpytu ihned rozzáří váš pohled.

Přírodní dekorativní kosmetika Lavera obsahuje kvalitní ingredience, díky kterým má výtečné vlastnosti co se týče konzistence, komfortu používání i výdrže. Mono oční stíny mají elegantní kompaktní balení, snadno se vejdou do jakékoliv kosmetické taštičky a jsou skvělé i na cestování. Jejich odstíny byly inspirovány přírodou a jejími kouzelnými barevnými nuancemi, proto působí na očích opravdu přirozeně.

Kvalitní minerální pigmenty dodávají těmto očním stínům intenzivní zabarvení. Díky příjemné máslové konzistenci se snadno aplikují, rovnoměrně roztírají a dají se vzájemně kombinovat. Vytvoříte s nimi nespočet variant líčení, ať už v matných tónech či s lehkým zářivým třpytem. To vše bez kompromisů a s obsahem nedráždivých přírodních složek, pečujících rostlinných másel a čistých výtažků z bylin. 

Malé a praktické

Oční stíny MONO Lavera jsou malým šikovným pomocníkem, se kterým snadno docílíte perfektního líčení. Můžete použít jen jeden odstín nebo jich zkombinovat více pro plastický vzhled oka. Stíny jsou velice praktické také na cestování a vejdou se snadno i do té nejmenší kosmetické taštičky. Díky tomu jsou kdykoli připraveny k použití.

Unikátní odstín

Odstín 12 mystická zelená vás oslní svými olivovými tóny a dodá vašemu každodennímu líčení šťávu. Tento zelenkavý odstín se skvěle kombinuje se zemitými barvami a bude mimořádně slušet podzimním a letním typů. Odstín má spíše teplejší podtón, ale záleží, jak jej nakombinujete. Krásně ovšem vypadá i samostatně nanesený na celé oční víčko.

Kvalitní pigmenty

Oční stíny Lavera MONO mají kvalitní složení s minerálními pigmenty, které jsou výbornými nosiči barev a zaručí jejich perfektní přenos na oční víčko. Oční stíny Lavera mají intenzivní odstíny a vydrží v bezchybném stavu po celý dlouhý den. Stíny můžete nanášet jak štětcem, tak pěnovým aplikátorem či velmi jednoduše pomocí prstů.

Přírodní pečující složky

Ale dekorativní kosmetika Lavera nejen, že dokáže zvýraznit vaše přednosti či potlačit nedokonalosti, ale má navíc i pěstící účinky díky množství obsažených přírodních ingrediencí. Bambucké a kakaové máslo pečují o křehkou pokožku očních víček a díky hloubkové výživě pokožky brání předčasnému stárnutí pleti. Rostlinné výtažky a přírodní oleje pak zajišťují také hedvábně jemnou konzistenci očních stínů. Lavera.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem. Pro dlouhodobou výdrž a zvýraznění odstínu použijte bázi pod oční stíny Lavera.

Barva: zelená

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?