Annemarie Börlind Oční stíny MONO Beige 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Beige 2 g

Skladem 1 - 2 ks

Světlounce béžové stíny se zlatavou perletí podtrhnou přirozenou krásu vašich očí, snadno se kombinují a během dne pečují o pokožku očních víček

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Beige pokryjí víčka světlounce béžovou barvičkou se zlatavou perletí. Hodí se pro každodenní jemné líčení, které podtrhne přirozenou barvu každých očí. Jsou krásně pigmentované a dobře přilnou k pokožce. Zároveň o ni pečují díky obsaženému jojobovému oleji.

Stíny mají příjemnou hedvábnou texturu, která se snadno nanáší a krásně přilne k očnímu víčku. Rovnoměrně ho pokryje intenzivní barvou díky kvalitním minerálním pigmentům. Stíny lze aplikovat samostatně v jedné i více vrstvách, nebo je kombinovat s dalšími barevnými odstíny. Součástí balení je i štěteček a zrcátko.

Složení stínů nijak nedráždí a jsou vhodné i pro citlivé oči či nositelky kontaktních čoček. Obsažený jojobový olej jemnou pokožku víčka během dne zvláčňuje a udržuje v ní potřebnou míru vlhkosti. Spolu se skvalenem ji navíc zanechá nádherně jemnou. Vitamin E ji pak ochrání před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: béžová

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?