Annemarie Börlind Oční stíny MONO Blue Pearl 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Blue Pearl 2 g

Skladem 3 - 5 ks

Oční stíny mají blankytně modrý odstín s lehkým stříbrným shimmerem. Díky jojobovému oleji během dne pečují o jemnou pokožku očního víčka.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

MONO oční stíny Annemarie Borlind v odstínu Blue Pearl pokryjí vaše oční víčka blankytně modrou vrstvičkou se stříbrnou perletí. Tento odstín se hodí hlavně pro hnědé či světle modré oči. Stíny jsou dobře pigmentované a krásně přilnou k pokožce, o kterou zároveň pečují díky obsahu jojobového oleje.

Stíny mají hedvábně jemnou texturu, která se snadno nanáší a pěkně přilne k očnímu víčku. Obsažené minerální pigmenty víčko pokryjí intenzivní barvou. Stíny se hodí pro každodenní líčení a je možno aplikovat v jedné i více vrstvě nebo je kombinovat s dalšími odstíny. Součástí balení je aplikátor a zrcátko.

Složení nijak nezatěžuje ani nedráždí jemnou pokožku a snesou ho i citlivé oči nebo nositelky kontaktních čoček. Jojobový olej o pokožku během dne pečuje, vyživuje ji a zvláčňuje. Spolu se skvalenem ji zanechá krásně jemnou a vitamin E se postará o její ochranu před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: modrá, šedá

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?