Annemarie Börlind Oční stíny MONO Brown Delight 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Brown Delight 2 g

Skladem 1 - 2 ks

Oční stíny ve světle hnědém odstínu s lehkým stříbrným shimmerem budou slušet hlavně světle modrým a hnědým očím a během dne budou o jemnou pokožku víčka pečovat.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Brown Delight pokryjí víčka světle hnědou vrstvičkou s lehkým stříbrným shimmerem. Hodí se pro každodenní líčení a budou slušet především hnědým a světle modrým očím. Jsou dobře pigmentované a krásně přilnou k pokožce, které zároveň poskytnou potřebnou péči.

Stíny mají příjemnou hedvábnou texturu, která se snadno nanáší, a krásně přilnou k očnímu víčku. Pokryjí ho rovnoměrně sytými minerálními pigmenty. Stíny se hodí jak pro samostatnou aplikaci, tak pro kombinování s jinými odstíny pro výraznější líčení. Součástí balení je i praktický aplikátor a zrcátko.

Složení nijak nedráždí ani nezatěžuje jemnou pokožku a je vhodné i pro citlivé oči a při nošení kontaktních čoček. Obsažený jojobový olej o pokožku víčka během dne pečuje, vyživuje ji a zvláčňuje a v kombinaci se skvalenem jí zanechá příjemně hebkou. Vitamin E ji navíc ochrání před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: béžová, hnědá, neutrální

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?