Annemarie Börlind Oční stíny MONO Dark Plum 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Dark Plum 2 g

Oční stíny v tmavě fialovém odstínu se studeným podtónem mají stříbrný shimmer, snadno se nanáší a budou slušet hlavně hnědým očím. O víčko během dne pečují a zvláčňují ho.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Dark Plum mají tmavě fialovou barvu se studeným podtónem a stříbrným shimmerem. Slušet budou hlavně hnědým očím. Jsou dobře pigmentované a skvěle přilnou k pokožce. O tu zároveň pečují díky obsahu jojobového oleje.

Stíny mají hedvábnou texturu, která se snadno nanáší a roztírá a krásně přilne k víčku. Rovnoměrně ho pokryje intenzivní barvou díky minerálním pigmentům. Tmavě fialový odstín se hodí pro výrazné denní i večerní líčení a lze ho také kombinovat s jinými barvami. Součástí balení je i aplikátor a zrcátko.

Složení stínů nijak nedráždí citlivou pokožku očí a výborně ho snesou i nositelky kontaktních čoček. Obsažený jojobový olej o jemnou pokožku během dne pečuje, vyživuje ji a zvláčňuje. Udrží v ní potřebnou míru vlhkosti a v kombinaci se skvalenem ji zanechá příjemně hebkou. Vitamin E pak pokožku chrání před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: švestková

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?