Annemarie Börlind Oční stíny MONO Gold 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Gold 2 g

Zlaté stíny se shimmerem se hodí pro každou barvu očí, kterou krásně podtrhnou. Obsahují například jojobový olej, který během dne pečuje o pokožku víčka, zvláčňuje ji a chrání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Gold dodají vašim očním víčkům nádherně zlatavou barvou se shimmerem, která bude slušet každé barvě očí. Výborně se hodí pro méně výrazné denní líčení. Stíny jsou krásně pigmentované a dobře přilnou k pokožce. Díky obsahu jojobového oleje mají zároveň pečující účinky.

Příjemně hedvábná textura se snadno nanáší a dobře přilne k očnímu víčku. Rovnoměrně ho pokryje minerálními pigmenty s intenzivní barvou. Stíny se hodí jak pro samostatnou aplikaci, tak pro míchání s jinými barvami. Součástí balení je i praktický pěnový aplikátor a zrcátko.

Stíny mají nedráždivé složení, které nijak nezatěžuje jemnou pokožku. Hodí se i pro citlivé oči a při nošení kontaktních čoček. Jojobový olej o pokožku víčka během dne pečuje, vyživuje ji a zvláčňuje. Ochrání ji před ztrátou vlhkosti a spolu se skvalenem ji zanechá nádherně hebkou. Vitamin E ji pak ochrání před škodlivými vnějšími vlivy.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: zlatá

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?