Prohlédněte si vaše seznamy přání

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Light Rose 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Light Rose 2 g

Oční stíny Light Rose popráší vaše víčka jemnou růžovou barvou se stříbrnou perletí a díky obsahu jojobového oleje a dalších látek o ně budou během dne pečovat.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Börlind v odstínu Light Rose propůjčí víčkům jemňounce růžovou barvu se stříbrným shimmerem. Skvěle se hodí pro každodenní líčení modrých a hnědých očí. Jsou dobře pigmentované a pěkně přilnou k pokožce, o niž budou zároveň pečovat například díky obsahu jojobového oleje.

Hedvábná textura stínů se snadno nanáší i roztírá a hezky přilne k očnímu víčku. Rovnoměrně ho pokryje sytou barvu, a to díky kvalitním minerálním pigmentům. Stíny lze nanášet samostatně i v kombinaci s jinými barvami pro vytvoření výraznějšího líčení. Součástí balení je také praktický houbičkový aplikátor a zrcátko.

Složení stínů nijak nedráždí ani nezatěžuje jemnou pokožku víčka a je vhodné i pro citlivé oči a při nošení kontaktních čoček. Obsažený jojobový olej o pokožku během dne pečuje, zvláčňuje ji a chrání před vysušením. Spolu se skvalenem ji zanechá příjemně hebkou a vitamin E ji zabrání jejímu předčasnému stárnutí.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: růžová

Výrobce: Börlind GmbH , D-75365, Calw, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?