Annemarie Börlind Oční stíny MONO Mauve 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Mauve 2 g

Skladem 1 - 2 ks

Oční stíny Mauve pokryjí vaše oční víčka broskvově růžovou barvičkou se stříbrnou perletí a současně o ně během dne budou pečovat a chránit je před vysušením.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Mauve pokryjí vaše víčka broskvově růžovým odstínem s výrazným stříbrným shimmerem, jenž bude slušet hlavně hnědým a modrým očím. Jsou výborně pigmentované a krásně přilnou k pokožce. O tu budou zároveň pečovat díky jojobovému oleji či přírodnímu skvalenu.

Stíny mají příjemně hedvábnou texturu, která se snadno nanáší i roztírá a krásně přilne k očnímu víčku. Pokryje ho rovnoměrnou intenzivní barvou, a to díky kvalitním minerálním pigmentům. Stíny lze použít buď samostatně, nebo je kombinovat s výraznějšími odstíny. Součástí balení je také zrcátko a houbičkový aplikátor.

Složení neobsahuje nic, co by mohlo dráždit oči, a tak můžete stíny bez obav používat, i když máte citlivé oči nebo nosíte kontaktní čočky. Jojobový olej během dne pečuje o jemnou pokožku víčka, zvláčňuje ji a udržuje ji hydratovanou. Skvalen jí zase dodá hedvábnou jemnost a vitamin E ji ochrání před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: broskvová, meruňková, růžová

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?