Yellow and Blue Octový čistič na sklo 1 l

Yellow and Blue Octový čistič na sklo 1 l

  • Bez DPH 98 Kč

Octový čistič skleněných povchů čistí sklo a jiné hladké povrchy v celé domácnosti. Čistič si účinně poradí s usazeninami a zanechá povrch bezvadně čistý.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Octový čistič skleněných povchů Yellow and Blue čistí sklo a jiné hladké povrchy v celé domácnosti. Čistič si účinně poradí s usazeninami a zanechá povrch bezvadně čistý, ochráněný před opětovným rychlým zašpiněním či zamlžením. Jednoduché přírodní složení je účinné a zároveň zbytečně nezatěžuje životní prostředí.

Základ čističe tvoří ocet společně s kyselinou citronovou. Tyto dvě látky bez nutnosti drhnutí odstraní z povrchu i odolné nečistoty a mastnotu a zároveň dodají čištěnému povrchu lesk. Čistič lze použít pro pravidelnou údržbu zrcadel, oken a jiných skleněných ploch, ale také dlaždiček a obkladaček. Octový čistič ze skla snadno odstraní mastnotu či vosk ze svíček a zároveň dodá povrchu zářivý lesk beze šmouh.

Použití: Čistič aplikujte přímo na znečištěnou plochu či navlhčete hadřík a vyleštěte.

Upozornění: Nepoužívejte na materiály citlivé na kyseliny, jako je vápenec. Zamezte proto kontaktu s materiály obsahujícími vápenec, jako je mramor, alabastr, beton, umělý kámen a jiné. Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ocet, Kyselina citronová, Rostlinný tenzid

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez vůně, vhodné pro vegany

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?