Logona Odličovací olej na oči, Bio Růže 100 ml

Logona Odličovací olej na oči, Bio Růže 100 ml

  • Bez DPH 183 Kč

Odličovací olej Logona na oči Růže a Aloe vera šetrně odlíčí citlivé a jemné oční partie, aniž by pokožku jakkoli dráždil. Díky svému jemnému složení a cenným přírodním ingrediencím o pokožku dokonale pečuje a zklidňuje ji. Kombinace cenných rostlinných olejů proniká hluboko do pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pokožky a pleť dokonale vyživí.

Mandlový olej spolu se šípkovým olejem pomáhá při obnově a regeneraci pokožky a slouží k jejímu zklidnění, přičemž zklidňující účinky ještě podpoří extrakt z Aloe vera, který pokožku hydratuje, chladí a zmírňuje případné podráždění. Zpevnění pleti zajistí olej z hroznových jadérek a o výživu řas a podporu jejich růstu se pak postará účinný ricinový olej.

Použití: Olej naneste na kosmetický tampónek a jemně odstraňte make-up z očních partií.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Olej na oči / Ivana 15. 2. 2016 21:32

Na odlíčení stínů, šmouh od řasenky (řasenku nejdříve smyji vodou) a tužky na oči stačí, i když je potřeba odličovat pomalu a šetrně trochu déle kvůli hustší konzistenci. Vodě odolnou řasenku však neodlíčí, tam bohužel vždy sáhnu po chemické variantě, která zároveň řasy nevytrhá.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?