Logona Odličovací olej na oči, Bio Aloe 100 ml

Logona Odličovací olej na oči, Bio Aloe 100 ml

  • Bez DPH 183 Kč

Odličovací olej na oči s Aloe vera šetrně odlíčí citlivé a jemné oční partie, aniž by pokožku jakkoli dráždil. Díky svému jemnému složení a cenným přírodním ingrediencím o pokožku dokonale pečuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Odličovací olej Logona na oči Aloe vera šetrně odlíčí citlivé a jemné oční partie, aniž by pokožku jakkoli dráždil. Díky svému jemnému složení a cenným přírodním ingrediencím o pokožku dokonale pečuje a zklidňuje ji. Kombinace rostlinných olejů nejenom že odličuje, také proniká hluboko do pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje tak elasticitu a obranyschopnost pokožky.

Mandlový olej spolu s olejem ze šípků a jojoby pomáhá při obnově a regeneraci pokožky a slouží k jejímu zklidnění. Zklidňující účinky navíc podpoří extrakt z Aloe vera, který pokožku hydratuje, chladí a zmírňuje případné podráždění. Spojení rostlinných olejů spolehlivě odlíčí a zároveň podporuje zdravý růst řas. Obzvlášť obsažený ricinový olej je skvělým pomocníkem, řasy posiluje a stimuluje jejich růst.

Použití: Olej naneste na kosmetický tampónek a jemně odstraňte make-up z očních partií.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Olej na oči / Ivana 15. 2. 2016 21:32

Na odlíčení stínů, šmouh od řasenky (řasenku nejdříve smyji vodou) a tužky na oči stačí, i když je potřeba odličovat pomalu a šetrně trochu déle kvůli hustší konzistenci. Vodě odolnou řasenku však neodlíčí, tam bohužel vždy sáhnu po chemické variantě, která zároveň řasy nevytrhá.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?