Nobilis Tilia Odličovací pleťové mléko 100 ml

Nobilis Tilia Odličovací pleťové mléko 100 ml

  • Bez DPH 181 Kč

Odličovací pleťové mléko Nobilis Tilia dokonale odstraňuje make-up z obličeje i z očního okolí. Díky obsaženému ricinovému, mandlovému a pupalkovému oleji je pleť po odlíčení krásně vyživená a sametově jemná. Mléko je dále obohaceno o vitaminy E a A, které významně přispívají k regeneraci pokožky a očního okolí.

Ricinový olej se získává ze semen keře skočce obecného. Je velmi hutný a výživný. Napomáhá urychlovat hojení drobných jizviček a dokáže i vyplnit a vyzmizíkovat jemné vrásky a linky v obličeji a celkově obnovuje regenerační procesy. Je obzvláště vynikající na suchou, citlivou a stárnoucí pleť.

Mandlový olej je velmi ceněn zejména pro výbornou snášenlivost a velkou výživnost. Pomáhá regenerovat velmi suchou pleť se sklonem k praskání a olupování. Urychluje také hojení pokožky spálené sluncem. Pupalkový olej je mimořádně bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro správnou funkci pleti. Zvyšuje její odolnost a předchází vzniku různých zánětů.

Použití: Naneste na pleť přímo nebo pomocí kosmetického tamponu a lehkými pohyby stáhněte make-up.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Bezvadné / Hana 30. 10. 2016 11:12

Zatím nejlepší odličovací mléko, které jsem vyzkoušela. Dekorativní kosmetiku odstraní, neštípe v očích a pleť se po ně nepne. Doporučuji.

Dokonalý / Sabina 29. 1. 2016 21:40

Tohle odličovací pleťové mléko je skvělé, mrzí mě, že jsem na něj nepřišla už dřív. V očích neštípe, krásně odlíčí makeup a konzistence je perfektní! Doporučuju

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?