Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Bocoton Odličovací tampony, cotton oval maxi pads 40 ks

Bocoton Odličovací tampony, cotton oval maxi pads 40 ks

Oválné odličovací tampony jsou vyrobeny z měkké bio bavlny, která má výborné čisticí i savé schopnosti. Díky tomu jsou tampony vhodné pro odlíčení make-upu i pravidelnou péči i o přecitlivělou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Velké oválné odličovací tampony Bocoton jsou výborným pomocníkem pro odlíčení i vyčištění pokožky celého obličeje díky složení z kvalitní bio bavlny. Ta je pěstována podle přísných pravidel bez přídavku chemikálií, proto si zachovává vysokou jemnost, skvělou savost a výbornou schopnost pokožku šetrně čistit.

Bocoton pěstuje bavlnu pro své produkty dle přísných kritérií bez přítomnosti chemických hnojiv, postřiků i chemických bělidel. Díky tomu si bavlna zachovává výjimečnou měkkost, jemnost i vysokou savost. Oválné odličovací tampony jsou tak mimořádně vhodné i pro osoby s přecitlivělou pokožkou, kterým běžně prodávané kosmetické potřeby způsobují podráždění.

Nejen, že se bavlna pěstuje dle zásad ekologického a fair trade zemědělství, ale i obal samotných vatových tamponů je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vnější obal je vyroben z modifikovaného kukuřičného škrobu, který je snadno odbouratelný přirozenou cestou v přírodě.

Použití: Na vatový tampon naneste pleťové mléko či vodu a za jeho pomoci odličte a vyčistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Ostatní kategorie: Vatové pomůcky, Ekodrogerie, Čištění pleti

Výrobce: Hydra Cosmetics, 5 route nationale , 68690, Moosch, Francie , tel: + 33 3 89 38 16 00

Nenašli jste to pravé? Co tohle?