Naobay Okysličující čisticí pěna 150 ml

Naobay Okysličující čisticí pěna 150 ml

Okysličující čisticí pěna spolehlivě čistí a odličuje suchou citlivou pokožku, aniž by dráždila či dokonce vysušovala. Krémová pěna účinně rozpustí odolný make-up, přebytečný kožní maz.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Okysličující čisticí pěna Naobay spolehlivě čistí a odličuje suchou citlivou pokožku, aniž by ji dráždila či dokonce vysušovala. Krémová pěna účinně rozpustí odolný make-up, přebytečný kožní maz i prach a současně zanechává pleť jemnou a bezvadně čistou.

Čisticí pěna je natolik jemná a současně účinná díky obsahu rostlinných tenzidů. Ty vytvářejí krémovou pěnu, která spolehlivě rozpouští nečistoty, make-up i prach, aniž by pokožku zbytečně dráždila či dokonce vysušovala. Pěna citlivou pleť harmonizuje a chrání před vznikem začervenání díky obsahu šťávy z Aloe vera, výtažků z heřmánku a pupečníku asijského.

Šťáva z Aloe vera se současně postará o zjemnění a také hydrataci pokožky, zanechá pleť jemnou na dotek a barevně sjednocenou na pohled. Jemná okysličující pěna pečuje o potřeby suché i cilitvé pokožky, spolehlivě ji myje a současně zanechává pleť harmonizovanou.

Použití: Malé množství pěny aplikujte na navlhčenou pokožku lehkou masáží odstraňte make-up z celého obličeje, včetně očního okolí. Poté vydatně opláchněte čistou vodou a případné zbytky nečistot dočistěte pleťovým tonikem.

Typy pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?