Nobilis Tilia Obličejový olej jojobový, růžový 20 ml

Nobilis Tilia Obličejový olej jojobový, růžový 20 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 20 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Certifikáty: CPK BIO
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 272 Kč

Pečující směs jojobového a šípkového oleje Nobilis Tilia intenzivně regeneruje suchou citlivou pokožku, zlepšuje její pružnost a dodává jí potřebné živiny. Jojobový olej v kombinaci s dalšími výživnými oleji, rostlinným squalanem a esenciálními oleji zralou pokožku bohatě vyživují, posilují a chrání ji před zrátou elasticity.

Jojobový olej obsahuje množství vitaminu A, B a E, které zralou pokožku posilují, lehce tonizují a zároveň chrání před podrážděním. Jojobový olej v kombinaci s olejem ze šípků dodává pokožce množství antioxidantů, které pleť chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Růžový olej citlivou pokožku zklidňuje, mírní případné začervenání, eliminuje pnutí a zároveň v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Jojobový olej v kombinaci se šípkovým, mandlovým a růžovým olejem dodávají zralé pleti potřebné živiny a současně ji bohatě vyživují a aktivně napomáhají regeneraci.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Úžasný / Jana R. 13. 2. 2014 20:00

Poté co jsem vyzkoušela vzoreček, jsem si pro něj hned běžela. Skvělá věcička pro smíšenou a citlivou pleť. Tonizuje, zklidňuje a čistí.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?