Nobilis Tilia Olej z kukuřičných klíčků 100 ml

Nobilis Tilia Olej z kukuřičných klíčků 100 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je nedostupné.

Olej z kukuřičných klíčků Nobilis Tilia aktivně přispívá ke zdraví celého organismu, posiluje jej a činí odolnějším vůči negativním vlivům civilizačních chorob. Olej má blahodárné účinky díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, polynenasycených tuků a mnohých vitaminů. Ty přispívají ke zdraví a vitalitě celého organismu.

Kukuřičný olej má skvělé regenerační a ochranné vlastnosti, díky čemuž je skvělým pomocníkem pro ošetření poškozené pokožky. Léčí akné i drobné záněty, ale i ekzémy a suchou šupinatou pokožku. Díky vysokému obsahu vitaminu E a koenzymu Q10 pokožku posiluje, aktivně regeneruje a činí ji odolnější vůči známkám stárnutí a ztrátě elasticity.

Olej z kukuřičných klíčků je bohatý na množství omega-3 mastných kyselin, ale také polynasycených mastných tuků, kyseliny linolové a vitaminu E. Obzvláště poslední jmenovaný je silný antioxidant, chrání organismus před známkami předčasného stárnutí a posiluje jej vůči stresu i jiným nepříznivým vnějším vlivům. Při pravidelném užívání kukuřičný olej harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje zdraví celého kardiovaskulárního systému.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1x - 2 x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Zea Mays Germ Oil

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?