Nobilis Tilia Masážní olej Amálka 20 ml

Nobilis Tilia Masážní olej Amálka 20 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Masážní olej na koliku Amálka mírní bolesti bříška a eliminuje nepříjemné nadýmání díky obsahu uvolňujících éterických olejů. Osvědčená kombinace bylinek spolehlivě mírní bolest.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Masážní olej na koliku Nobilis Tilia Amálka mírní bolesti bříška a eliminuje nepříjemné nadýmání díky obsahu uvolňujících éterických olejů. Osvědčená kombinace bylinek spolehlivě mírní bolest i nepříjemné pocity a napomáhá správné funkci zažívacího systému.

Základ masážního oleje tvoří slunečnicový olej, který pronikne hluboko do pokožky, a podpoří tak léčivé účinky éterických olejů. Heřmánek římský společně s olejem z fenyklu a majoránky mají výborné uvolňující vlastnosti, mírní bolesti bříška, křeče a působí proti nadýmání. Účinná kombinace éterických olejů ulevuje od bolesti a mírní napětí břišní stěny při dětské kolice. Lehká každodenní masáž předchází bolestem bříška, plynatosti a současně napomáhá správnému zdravému trávení a vyprazdňování.

Uvolnění pro vaše miminko

Dětský olej Nobilis Tilia Amálka je přímo stvořen pro jeden z nejčastějších problémů miminek, kterým je nadýmání a bolesti bříška. Olejíček nejen, že pečuje o pokožku vašeho děťátka, ale je vhodný rovněž pro každodenní masáž bříšek. Dětský olej Nobilis Tilia pomáhá díky přírodním olejům uzamknout hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky, a tím ji chrání před vysušením a podrážděním.

Oleje pro hebkou pokožku

Jemný masážní olej má složení z kvalitních přírodních ingrediencí s maximálním ohledem na citlivý dětský organismus. Jeho složení je skutečně šetrné a vhodné i na tu nejcitlivější pokožku, zcela bez parabenů, syntetických konzervantů či přidané parfemace. Přírodní esenciální oleje pak zaručují účinky proti nadýmání, plynatosti a bolestem břicha. 

Proti bolestem a nadýmání

Základ masážního oleje tvoří olej slunečnicový, který dodává pokožce vydatnou péči a chrání ji proti vysušení. Je bohatý na obsah nenasycených mastných kyselin, a tak pokožku posiluje a zvláčňuje. Majoránkový a fenyklový éterický olej pak působí přímo proti nadýmání, udržují zdravou funkci trávicího traktu a účinně pomáhají od bolestí bříška, pocitu nafouknutí a mírní napnutí břišní stěny.  

Použití: Pár kapek oleje naneseme na bříško a masírujeme krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček. Používáme podle potřeby alespoň 2x denně.

Upozornění: Olej je vhodný pro děti od 9 týdnů života.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.