Martina Gebhardt Olej na kůžičku, Hand & Nail 15 ml

Martina Gebhardt Olej na kůžičku, Hand & Nail 15 ml

Výživný olej pečuje o jemnou pokožku v okolí nehtů, a to díky kombinaci rostlinných olejů a výtažků. Posiluje nehty i nehtové lůžko, podporuje zdravý růst nehtů a eliminuje jejich třepení a lámání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Výživný olej na nehtovou kůžičku Martina Gebhardt pečuje o jemnou pokožku díky jedinečné kombinaci rostlinných olejů a výtažků. Ty nehtové lůžko vyživí, podpoří zdravý růst nehtu a zároveň napomáhají regeneraci záděr, prasklinek i jiných drobných poškození.

Olej na kůžičku kombinuje oleje ze slunečnice a jojoby, které nehtovou kůžičku vyživují, posilují a brání jejímu poškození. Nehtové lůžko i samotný nehet tak získávají potřebnou výživu, nehet rychleji roste, je pevnější a odolnější vůči lámání i třepení.

O regeneraci případných prasklinek, drobných poranění a záděr se postarají léčivé výtažky z řebříčku, antibakteriální olej z pomerančové kůry a květová voda z heřmánku. Kombinace těchto účinných látek zajistí zdravá nehtová lůžka bez nevzhledných suchých záděr a zároveň podpoří rychlejší růst pevných nehtů.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na čistá nehtová lůžka a lehce vmasírujte do pokožky. Nechte působit alespoň 10 minut a poté zbytky oleje setřete papírovým kapesníčkem.

Tip: Olej aplikujte nejlépe na noc, aby nedošlo k nechtěnému otření či umytí, a tím snížení účinnosti oleje.

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Malý zázrak / Siala 23. 8. 2015 20:03

Tohle je opravdu malý zázrak...uznávám, jeho použití není zrovna nejpohodlnější, zvláště v dnešní uspěchané době je min. 10 minut bez hnutí a použití rukou jako věčnost, ale pokud máte záděru, nebo dostaly vaše ruce a nehty zabrat, tahle věcička z nich vykouzlí opět důstojný vzhledný produkt a při pravidelném používání jsou ruce jako vyměněné... když jsem si tenhle olejíček kupovala, byla jsem trochu na vážkách a pochybách po ne úplně přesvědčivých zkušenostech jiné péče o okolí nehtů, ale tohle je bomba, za nic už bych ji nevyměnila. =)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?