Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Olej pro masáž prsů podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Jemná masáž podporuje prokrvení tkáně prsu a napomáhá od bolestivých zatvrdlin během kojení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej pro masáž prsů Weleda podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Jemná masáž podporuje prokrvení tkáně prsu a napomáhá od bolestivých zatvrdlin během kojení.

Základem masážního oleje je mandlový olej, který je bohatý na vitaminy A a E, minerály a glyceridy. Díky tomuto bohatému složení je mandlový olej výborným pomocníkem pro zpevnění, posílení a zároveň ochranu pokožky.

Samotný mandlový olej je díky své lehce nasládlé vůni výborný pro zklidnění nervů a uvolnění stresu. V kombinaci s esenciálními oleji z fenyklu a kmínu má Olej pro masáž prsů Weleda jak zklidňující, tak výživné a ochranné schopnosti.

V těhotenství i po porodu

Těhotenství je pro tělo ač přirozeným, tak velice náročným procesem. Pokožka odolává extrémním tlakům a mléčná žláza prochází mnohonásobným zvětšením. Abyste i vy byla připravená na pravidelné kojení, které je zdravé jak pro vás, tak pro miminko, tak jistě oceníte tento masážní olej na prsa, jež podporuje laktaci a pomáhá i od bolestí.

Podpora kojení

Kojení je přímo magickým rituálem, jednak je velice zdravé pro miminko díky množství vyživujících látek v mateřském mléce, ale pomáhá i vytvořit pouto s děťátkem a podporuje přirozené pochody ve vašem i jeho těle. Jenže ne vždycky má kojení hladký průběh. Laktaci tak podpoříte každodenní masáží s tímto praktickým olejíčkem, který stimuluje kojení tím, že podporuje jak tvorbu, tak uvolňování mateřského mléka. 

Příjemná masáž

Masáž s olejíčkem Weleda je navíc velice příjemná, dokáže uvolnit pokožku a samotnou mléčnou žlázu, a tím i pomáhá od případných bolestí. Esenciální olej z fenyklu a kmínu zklidňuje napětí tkání a jemný olej z mandlí dodává pokožce pružnost a vláčnost. Olejíček navíc působí aromaterapeuticky i na vaši psychiku a harmonizuje vaši mysl.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v rukou a aplikujte na pokožku prsu od periferie směrem k bradavce. Aplikujte denně již od 38. týdne těhotenství.

Upozornění: Olej je určen k použití mezi kojením a po kojení. Před kojením olej nepoužívejte.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?