Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Nobilis Tilia Kojenecký olej Růženka 50 ml

Nobilis Tilia Kojenecký olej Růženka 50 ml

Skladem 3 - 5 ks

Olej pro novorozence Růženka posiluje jemnou dětskou pokožku obzvláště po náročném či předčasném porodu. Jednoduchá a účinná kombinace výživných zklidňujících látek pleť bohatě vyživuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej pro novorozence Nobilis Tilia Růženka posiluje imunitu jemné dětské pokožky obzvláště po náročném či předčasném porodu. Jednoduchá avšak účinná kombinace výživných zklidňujících látek o citlivou pleť pečuje, zjemňuje ji a zároveň chrání před podrážděním, poškozením i dehydratací.

Základ masážního oleje tvoří jojobový olej, který je svým složením i dalšími vlastnostmi velice podobný lidskému kožnímu mazu. Jojobový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin a také vitaminu E, který pleť aktivně regeneruje. Jemná dětská pleť je tak vyživena do hloubky a zároveň ochráněna před vznikem zánětů či podráždění.

O zklidnění případných podráždění pokožky a zároveň i harmonizaci psychiky se postará růžový olej. Ten svou jemnou vůní pečuje o děťátko, zklidňuje jej a napomáhá zdravému klidnému spánku. Masážní olej tak v jednom kroku spolehlivě ochrání dětskou pleť a zároveň ukolébá miminko ke spánku.

Masáž pro ty nejmenší

Masážní olej Růženka od Nobilis Tilia je určen zejména pro velmi citlivou pokožku malých dětí. Jeho šetrné složení je vyvinuto s maximálním ohledem na citlivou dětskou pokožku, díky čemuž pleť nadměrně nezatěžuje, neumastí a nezanechává ulepený pocit. Pravidelná masáž pokožky krouživými pohyby podporuje mikrocirkulaci v pokožce i svalstvu, stimuluje přirozené regenerační procesy, podporuje hojení a zároveň také posiluje tok krve a lymfy. 

Přírodní jednoduché složení

Masážní olej Nobilis Tilia obsahuje pouze přírodní složky a nenajdete v něm silikony, minerální olej či další syntetické ingredience, jež pokožku zbytečně zatěžují a nemají na ni žádný příznivý vliv. Masážní olej se tak skládá pouze ze tří složek a díky jednoduchosti a dobré snášenlivosti svého složení je vhodný i pro kojence. Masážní olej tak pleť nejen vyživuje a podporuje její hydrataci, ale rovněž dále chrání před podrážděním.

Hedvábně jemná pokožka

Masáže s masážními oleji podporují přirozenou pružnost pokožky, stimulují její prokrvení a urychlují regenerační procesy. Jemný jojobový olej je složením nejbližší přirozenému kožnímu mazu, a tak dodává pokožce dostatečnou výživu, aniž by ji zatěžoval či dráždil. Květová voda z damašské růže pak pokožku zklidňuje, chrání suchou pleť a zároveň podporuje její regeneraci a hojení. Zároveň dodává oleji jemnou vůni, která zklidňuje mysl a podporuje odpočinek a relaxaci.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou pokožku těla nejlépe ihned po koupeli a lehkou masáží rozetřete.

Tip: Masážní olej je mimořádně vhodný po náročném či předčasném porodu, kdy aktivně posiluje imunitu pokožky.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?