Biopurus Olej z černého kmínu bio 100 ml

Biopurus Olej z černého kmínu bio 100 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena  lisovaný bio olej z černého kmínu se získává lisováním semen z pryskyřníku. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které pozitivně působí proti bolestem hlavy, nachlezení, astmatu a infekci. Kmínový olej zlepšuje trávení, bojuje proti nechutenstv&iacute

Za studena  lisovaný bio olej z černého kmínu se získává lisováním semen z pryskyřníku. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které pozitivně působí proti bolestem hlavy, nachlezení, astmatu a infekci. Kmínový olej zlepšuje trávení, bojuje proti nechutenství a má močopudné účinky. Při vnějším užití olej bojuje proti lupénce, ekzémům a akné. Jelikož se jedná o přírodní produkt, účinky se mohou individuálně lišit.

Olej má výtečnou ořechovou chuť a je proto hojně používán nejen v asijské kuchyni. Můžete ho použít k docucení pokrmů teplé i studené kuvhně. Výborný je obzvláště v kombinaci s rybami a mořskými plody.

Balení: 100 ml.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?