Olej z ostropestřce 200 ml

Olej z ostropestřce 200 ml

  • Značka: ostatní
  • Balení: 200 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 135 Kč

Olej z ostropestřce mariánského posiluje játra, používá se při potížích se žlučníkem a při detoxikacích. Samotný olej působí též na akné, lupenku a popáleniny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ostropestřcový olej je bezesporu jeden z nejlepších přírodních prostředků na nemoci jater, jakožto životně důležitého orgánu, a jejich celkovou regeneraci. Obsahuje unikátní látku silymarin, díky které dochází k pročištění jater. Podporuje tvorbu nových, zdravých jaterních buněk, které postupně nahrazují buňky staré a poškozené. Zmírňuje mnoho závažných jaterních onemocnění včetně virových infekcí a cirhózy. V některých zemích se dokonce podává v injekcích při otravě jedovatými houbami, které ničí jaterní tkáň.

Tento olej lze rovněž doporučit pro pročištění organizmu po léčbě antibiotiky. Používá se při vředovém onemocnění žaludku a dvanácterníku, akutní a chronické gastritidy (zánětu žaludeční sliznice), paradentózy a aftů, poškození kůže a popálenin. Zbavuje tělo nahromaděných toxinů.

Ostropestřcový olej je výborným antioxidantem, chrání buňky před volnými radikály ještě lépe než vitaminy C a E. Má protizánětlivé a hojivé účinky, předchází vstřebávání toxických sloučenin, posiluje imunitu, pomáhá při různých druzích alergií, například senné rýmě nebo kopřivce, při astmatických záchvatech a nevolnosti při cestování.

Zevně je možné použít olej z ostropestřce na křečové žíly a hemeroidy. Má lehce nahořklou až oříškovou chuť.

Použití: Je vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů.

Skladování: Na tmavém místě, při teplotě max. do 20 °C. Po otevření skladovat v ledničce. Uchovejte mimo dosah dětí.

Dávkování: 1 čajová lžička 2-3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte denní dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: