Libebit Olejová koupel palmová růže 190 g

Libebit Olejová koupel palmová růže 190 g

Koupel s rostlinnými oleji, bambuckým a kakaovým máslem je obohacená o kozí mléko, zanechává požkoku vláčnou a hebkou a je vhodná i při ekzémech nebo akné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olejová koupel Libebit palmová růže při kontaktu s vodou jemně šumí, a zpříjemní tak koupel nejen vám, ale také vašim dětem. Obsahuje bambucké a kakaové máslo, které spolu s konopným olejem a kozím mlékem pečují o pokožku. Díky esenciálnímu oleji za palmarosy a drceným plátkům růže působí koupel antidepresivně, pomáhá navozovat klidný spánek a regeneruje suchou pokožku.

Jemně šumivá koupel s obsahem kakaového a bambuckého másla, kozího mléka, konopného a mandlového oleje vám nejen zpříjemní koupel, ale také zanechá pokožku vyživenou, krásně hebkou a vláčnou a podpoří její hydrataci. Kozí mléko se v kosmetice používá pro své regenerační účinky. Působí příznivě na suchou či problematickou pokožku, podporuje její pružnost a reguluje její vlhkost. Díky tomu, že je koupel obohacená o éterický olej za růžové palmy, působí její vůně antidepresivně a napomáhá lepšímu usínání.

Použití: 1 polévkovou lžíci přípravku přidejte do vany s vodou.

Ostatní kategorie: Olejové přípravky do koupele pro děti

Výrobce: Libebit, Žleb 245, 664 91 Neslovice Česká republika, tel: +420 737 508 728, https://www.libebit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?