Nástroje Zdraví Olivenol Plus Hidrox Glukosamin 60 kapslí

Nástroje Zdraví Olivenol Plus Hidrox Glukosamin 60 kapslí

Kapsle Olivenol Plus Hidrox obsahují vysokou koncentraci silných přírodních antioxidantů obohacených o glukosamin. Chrání kardiovaskulární systém i celý organismus před negativním vlivem stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle Olivenol Plus Hidrox Nástroje Zdraví obsahují vysokou koncentraci silných přírodních antioxidantů obohacených o glukosamin. Tato kombinace chrání kardiovaskulární systém i celý organismus před negativním vlivem stresu. Extrakt z olivové dužiny je bohatý na množství polyfenolů, chrání tělo před známkami předčasného stárnutí.

Olivenol Plus pečuje o zdraví kardiovaskulárního systému i celého organismu díky vysokému podílu polyfenolů, antioxidantů a glukosaminu. 1 kapsle obsahuje tolik prospěšných látek, co 250 mililitrů čistého olivového oleje. Tělo chrání před negativními účinky stresu i civlizačních chorob, posilují celkovou obranyschopnost a chrání jej před známkami předčasného stárnutí. Výtažky z oliv jsou vhodné pro všechny, kdo vykonávají náročné stresující povolání a potřebují dodat psychickou i fyzickou energii.

Dávkování: 1 - 2 kapsle užívejte 2x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Není vhodné pro děti. Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Olivový extrakt, Glukosamin hydrochlorid, Rostlinné kapsle, Maltodextrin, Kyselina citronová, Oxid křemičitý, Stearan hořečnatý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?