Prohlédněte si vaše seznamy přání

MÁDARA Opalovací krém na tělo s antioxidanty SPF 30 100 ml

MÁDARA Opalovací krém na tělo s antioxidanty SPF 30 100 ml

Krém s obsahem unikátních výtažků z včelíku a malinovým olejem nevytváří na pokožce bílý film a ochrání ji nejen před spálením, ale i předčasnými známkami stárnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Opalovací krém na tělo od značky MÁDARA se chlubí SPF 30. Poskytne Vám ochranu jak před UVB, tak i UVA zářením. Obsahuje jedinečné výtažky z včelíku skalního, díky nimž pokožku ochrání nejen před spálením, ale také před předčasným stárnutím. Vhodný i pro děti.

Krém má hedvábnou texturu, která krásně taje na pokožce a po zaschnutí zprůsvitní, takže se nemusíte bát nepříjemného bílého povlaku. Obsahuje například šťávu z Aloe vera, olej z malinových semínek, nebo vitaminy C a E, ale také unikátní výtažky z včelíku. Díky tomuto složení pokožku ochrání nejen před spálením, ale také před předčasnými známkami stárnutí a současně podpoří její hydrataci v horkých letních dnech.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Použití: Před opalováním naneste krém na pokožku a pečlivě rozetřete. Po koupání nezapomeňte zopakovat.

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Zuzana 3. 8. 2018 19:21

Nejlepší opalovák, co jsem kdy měla. Na to, že je přírodní, skoro vůbec nebělí.

/ Petr 11. 8. 2019 16:33

“...krásně taje na pokožce a po zaschnutí zprůsvitní” - asi tak, jako tvaroh. Roztírá se podobně “lehce” a bílý film, který na pokožce zanechá je všechno, jenom ne průsvitný. Jasně, od minerálního filtru se nic jiného čekat nedá, ale popis výrobku by tomu měl odpovídat.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?