Alphanova Opalovací krém ve spreji pro děti SPF 50 125 g

Alphanova Opalovací krém ve spreji pro děti SPF 50 125 g

Opalovací krém v praktickém rozprašovači neobsahuje nanočástice a poskytuje pokožce vysokou ochranu před UVB i UVA zářením. Nezanechává na pokožce bílý film.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Opalovací krém ve spreji pro děti Alphanova s SPF 50 je určený k ochraně dětské pokožky při pobytu na sluníčku a má příjemnou, vanilkovo-meruňkovou vůni. Obsahuje jojobový, slunečnicový či tamanu olej a také Aloe vera extrakt. Má protizánětlivé, antiseptické a regenerační účinky. Krém je voděodolný a neobsahuje nanočástice.

Opalovací krém s SPF 50 poskytuje pokožce vysokou ochranu před působením UVB i UVA záření. Minerální filtr bez obsahu zinku nezanechává nepříjemný bílý film. Složení obohacené o výtažek z listů Aloe vera chrání pokožku před začervenáním, svěděním i vyrážkou. Jojobový, slunečnicový a tamanu olej pomáhají v pokožce udržet potřebnou míru hydratace, regenerují ji a zanechávají krásně hebkou a vláčnou na dotek.

Použití: Krém naneste pomocí rozprašovače rovnoměrně na čistou pokožku a pečlivě rozetřete.

Výrobce: Alphanova Santé, 577 Route des Loubes, 83400 Hyères Francie, tel: +33 4 94 35 69 65, http://www.alphanova.fr/en/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?