Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 ve spreji 236 ml

Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 ve spreji 236 ml

  • Bez DPH 700 Kč

Opalovací mléko ve spreji SPF 30 chrání pokožku před spálením a podrážděním díky obsahu minerálních filtrů. Ty na pokožce vytváří lehký ochranný film, který spolehlivě odráží UV záření.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací mléko ve spreji SPF 30 Kiss My Face Corp. chrání pokožku před spálením a podrážděním díky obsahu minerálních filtrů. Ty na pokožce vytváří lehký ochranný film, který spolehlivě odráží UV záření. Díky tomu je pleť chráněna před působením slunečních paprsků, aniž by do ní pronikaly jakékoliv nežádoucí škodlivé látky nebo chemikálie. Díky tomu je eliminováno nebezpečí alergických reakcí a pleť není zbytečně drážděna.

Mléko pokožku nejen chrání, ale zároveň ji i vyživuje a regeneruje. Extrakt ze zeleného čaje má antioxidační a zklidňující účinky, šťáva z Aloe vera zase přinese přehřáté pokožce blahodárnou chladivou úlevu a hydratuje ji do hloubky. Slunečnicový a olivový olej pleť dokonale vyživí a posílí a uzamknou v ní hydrataci, což je při pobytu na slunci obzvlášť žádoucí.

Důsledná ochrana před slunečním zářením chrání pleť před předčasnými známkami stárnutí, jako jsou například stařecké skvrny, a samozřejmě před tvorbou vrásek. Proto je potřeba pleť důsledně ošetřovat opalovacími přípravky, které ji nejen ochrání před UV zářením, ale zároveň ji i vyživují a hydratují.

Použití: Mléko aplikujte rovnoměrně na pokožku celého těla zhruba 15 minut před pobytem na slunci. Opakujte každé 2 hodiny a také vždy po koupání.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?