Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 ve spreji pro děti 177 ml

Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 ve spreji pro děti 177 ml

  • Bez DPH 609 Kč

Opalovací mléko SPF 30 ve spreji pro děti Kiss My Face Corp. je určeno pro tu nejcitlivější a nejjemnější dětskou pokožku. Mléko chrání pokožku před spálením a podrážděním díky obsahu minerálních filtrů. Ty na pokožce vytváří lehký ochranný film, který spolehlivě odráží UV záření. Pleť je tak chráněna před působením slunečních paprsků, aniž by do ní pronikaly jakékoliv nežádoucí škodlivé látky nebo chemikálie. Díky tomu je eliminováno nebezpečí alergických reakcí a pleť není zbytečně drážděna.

Mléko pokožku nejen chrání, ale zároveň ji i vyživuje a regeneruje. Šťáva z Aloe vera přinese přehřáté pokožce blahodárnou chladivou úlevu a hydratuje ji do hloubky. Olej ze světlice barvířské vyživuje a zjemňuje pleť a slunečnicový olej pleť dokonale vyživí, posílí a uzamkne v ní hydrataci, což je při pobytu na slunci obzvlášť žádoucí. Mléko obsahuje extrakt z velmi ceněných plodů goji, které mají antioxidační účinky a chrání tak pokožku před nežádoucími vnějšími vlivy a volnými radikály.

Použití: Mléko aplikujte rovnoměrně na pokožku celého těla zhruba 15 minut před pobytem na slunci. Opakujte každé dvě hodiny a také vždy po koupání nebo zvýšeném pocení a po utření ručníkem.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Titanium Dioxide (7,8 %) , Actinidia Chinensis Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Alumina, Bentonite, Butyloctyl Salicylate, Caprylhydroxamic Acid, Caprylyl Glycol, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Coco-Glucoside, Ethylhexylglycerin, Natural Fragnance, Garcinia Mangostana Fruit Extract, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Heptyl Undecylenate, Lycium Barbarum (Goji Berry) Extract, Methyl Dihydroabietate, Punica Granatum Extract, Silica, Tocopherol

Možné alergeny: Ethylhexylglycerin, Natural Fragnance

Konzistence: lehká krémová

Obal: kovový

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?