Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 ve spreji pro nejmenší 177 ml

Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 ve spreji pro nejmenší 177 ml

  • Bez DPH 609 Kč

Opalovací mléko SPF 30 s lehkým složením je vhodné pro děti od 2 let věku. Citlivou pokožku ochrání jak před spálením, tak i před podrážděním či vysušením.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kiss My Face Opalovací mléko SFP 30 ve spreji pro nejmenší je vhodné pro děti od 2 let věku a neobsahuje žádnou parfemaci. Jeho hypoalergenní složení bez obsahu zinku chrání jemnou dětskou pokožku před spálením a zároveň o ni pečuje a zklidňuje ji díky přírodním výtažkům z Aloe, měsíčku či levandule.

Opalovací mléko s minerálními filtry bez drobných částeček chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření a spálením, a dokonce je až po 40 minut voděodolné. Má lehké nelepivé složení, které se díky sprejovému aplikátoru snadno nanáší a rychle vstřebává. Mléko je obohaceno o výtažek z mořských řas, Aloe vera, měsíčku, heřmánku a levandule, a tak citlivou pokožku udržuje krásně jemnou a hebkou a chrání ji před podrážděním, zarudnutím či vysušením.

Použití: Sprej nanášejte na pokožku ze vzdálenosti několika centimetrů ideálně 15 minut před pobytem na slunci. Opakujte během dne, především po pobytu ve vodě. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte na obličej a krk.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?