Hanoju OPC + Resveratrol 60 kapslí

Hanoju OPC + Resveratrol 60 kapslí

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 60 kapslí
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kombinace extraktů z hroznových semínek a camu camu je bohatá na vitamin C či antioxidanty, přispívá k pružnosti cév, elasticitě pokožky či správné činnosti imunitního systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

OPC + Resveratrol Hanoju je potravinový doplněk kombinující účinky extrakty z hroznových semínek a prášku z nakyslých plodů amazonského ovoce camu camu. Přípravek je bohatý na vitamin C, flavonoidy a antioxidanty. Přispívá ke správnému stavu tkání, pokožky, kardiovaskulárního či nervového systému.

OPC + Resveratrol napomáhá optimalizovat propustnost kapilár a zlepšuje jejich pevnost. Podílí se na prevenci poškození cév či onemocnění srdce. Tím, že podporuje tvorbu kolagenu, přispívá ke zdravému stavu pojivových tkání. Napomáhá tedy k elasticitě pokožky a je výbornou prevencí předčasné tvorby vrásek, strií či povislé pleti.

Doplněk stravy přispívá k hojení kožních onemocnění, jako je akné, ekzém či lupenka. Díky tomu, že camu camu obsahuje velké množství vitaminu C, je doplněk skvělým prostředkem pro posílení činnosti imunitního systému a také napomáhá rekonvalescenci organismu po nemoci. Zároveň díky svému antioxidačnímu působení předchází předčasnému stárnutí buněk.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2krát denně, ideálně půl hodiny před jídlem, a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: extrakt z hroznových semínek, camu camu, Vitamin C, hydroxypropylmethylcelulóza

Konzistence: pevná

Obal: plastový, skleněný

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.