Laboratoires Vitarmonyl Optima Solaire, na opalování 60 kapslí

Laboratoires Vitarmonyl Optima Solaire, na opalování 60 kapslí

Díky přípravku Optima Solaire urychlíte opalování a zároveň pleť účinně ochráníte proti působení volných radikálů. Obsah vitaminů, karotenu, lykopenu a nenasycených mastných kyselin vám zaručí krásně opálenou pokožku ještě dlouho po létě! Optima Solaire je doporučována také při opalování v soláriích.Složení: Světlicový olej bohatý na esenciální mastné kyseliny, kapsle (hydrolyzované rybí bílkoviny

Díky přípravku Optima Solaire urychlíte opalování a zároveň pleť účinně ochráníte proti působení volných radikálů. Obsah vitaminů, karotenu, lykopenu a nenasycených mastných kyselin vám zaručí krásně opálenou pokožku ještě dlouho po létě! Optima Solaire je doporučována také při opalování v soláriích.

Složení: Světlicový olej bohatý na esenciální mastné kyseliny, kapsle (hydrolyzované rybí bílkoviny, stabilizátor: glycerol), emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin, extrakt z krevet bohatý na astaxanthin, selenová kvasinka, minerál: oxid zinečnatý, extrakt z řasy bohatý na karotenoidy, přírodní vitamin E, emulgátor: sojový lecitin, extrakt z rajčat bohatý na lycopen, vitamin B5, minerál: oxid měďnatý.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: