Biopurus Oreganový olej bio 100 ml

Biopurus Oreganový olej bio 100 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Bio macerovaný oregánový olej je silný antioxidant a přírodní antibiotikum s protizánětlivým účinkem. Užívá se na podporu trávení, uvolnění dýchacích cest či při zánětu středního ucha. Olej je také vhodný pro ošetření kůže trpící

Bio macerovaný oregánový olej je silný antioxidant a přírodní antibiotikum s protizánětlivým účinkem. Užívá se na podporu trávení, uvolnění dýchacích cest či při zánětu středního ucha. Olej je také vhodný pro ošetření kůže trpící plísněmi, infekcí a kvasinkovými onemocněními.

Oregánový olej můžeme použít i na léčbu dalších kožních problémů jako akné, bradavice, lupénka, či kožní i nehtové plísně. Vnitřně užíváme 1 čajovou lžičku oleje ráno a večer před jídlem. Pro ošetření kůže vmasírujeme 2- 3 denně pár kapek oleje do vlhké pokožky. Jelikož se jedná o přírodní produkt, účinky se mohou individuálně lišit.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: