Nobilis Tilia Oregano (Dobromysl) 10 ml

Nobilis Tilia Oregano (Dobromysl) 10 ml

  • Bez DPH 169 Kč

Éterický olej z oregana se silnými antiseptickými a dezinfekčními účinky působí při infekcích dýchacích cest, ledvin a močového měchýře. Podporuje funkci tenkého a tlustého střeva.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Oreganum je čistá rostlinná silice vyráběná v lékopisné kvalitě a bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Oreganum je známé především jako oblíbené koření v kuchyni, avšak jeho opojná bylinná vůně má aromaterapeutické účinky působící na tělo i mysl.

Éterický olej z oregana má silné antiseptické účinky, brání množení škodlivých mikroorganismů a má také dezinfekční efekt. Působí především na infekce horních i dolních dýchacích cest, pomáhá při zahlenění a uvolňuje dýchání. Je účinný proti bakteriím a také parazitům.

Oreganum má vliv také na trávicí systém, zejména pak tenké a tlusté střevo. Harmonizuje jeho funkci a pomáhá při průjmech a zácpě. Je skvělým podpůrným prostředkem při infekcích ledvin, močového měchýře, mízních uzlin a nervů. Působí také při astenii a nervové únavě.

Síla bylinek

Éterický olej z oregana vám dokáže, že tato bylinka není určena jen pro kuchyni. Její omamná kořeněná vůně vytvoří ve vašem domově rodinnou a pohodovou atmosféru a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Oregano pomáhá revitalizovat tělo i mysl a jeho vůně je příjemná pro všechny smysly. Pomůže vám uvolnit se a zmírňuje stres.  

Proti kašli a nachlazení

Esence z oregana je vhodným pomocníkem ve chvílích, kdy vás trápí chřipka, rýma či nachlazení. Oregano pomáhá uvolňovat zahlenění a podporuje vykašlávání. Zároveň udržuje průchodnost dýchacích cest a snižuje otok sliznic. Éterický olej z oregana je navíc přirozeně antiseptický, a tím chrání nejen vaše dýchací cesty před infekcemi. 

Podpora trávení

Éterický olej z oregana působí rovněž na trávicí systém. Podporuje správnou funkci celého trávicího traktu a zmírňuje bolesti břicha. Oregano působí zejména na oblast tenkého a tlustého střeva, díky čemuž pomáhá při nadýmání, průjmech a zácpách. Oregano je rovněž vhodným pomocníkem při zánětech močových cest, ledvin či lymfatických uzlin. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.