Energy Organic Goji 100 g

Energy Organic Goji 100 g

  • Bez DPH 412 Kč

Prášek z plodů kustovnice čínské je výborným zdrojem vitaminů a dalších prospěšných látek, pomáhá udržovat správnou činnost imunitního systému, ledvin či jater a přispívá k detoxikaci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Organic Goji Energy je prášek z plodů kustovnice čínské. Jednoduše ho přidáte do snídaňové koše nebo jím obohatíte své oblíbené smoothie. Například šťávě z goji se v Asii přezdívá nápoj nesmrtelnosti. Plody jsou považovány za jeden z nejlepších zdrojů vitaminů či minerálních látek, které pomáhají náš organismus udržet vitální.

Prášek ze sušených plodů goji jsou bohatým zdrojem betakarotenu, vitaminů C, B1 a B2, esenciálních aminokyselin, zinku či železa. Goji působí příznivě nejen na imunitní systém, ale také na činnost žlučníku, ledvin nebo jater. Podporuje správné trávení a napomáhá čistit krev. Díky tomu je prášek vhodný například při detoxikaci organismu, a má tak pozitivní účinky také při ekzémech, lupénce nebo vleklém akné. Kustovnice je současně silným antioxidantem, takže působí proti předčasné tvorbě vrásek i nadměrnému stárnutí organismu.

Příprava: 1 čajovou lžičku (4 g) prášku rozmíchejte ve sklenici čisté neperlivé vody. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?