Energy Organic Maca 100 g

Energy Organic Maca 100 g

  • Bez DPH 412 Kč

Maca prášek je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a dalších prospěšných látek, které pomáhají zvyšovat kondici, zlepšovat soutředění a paměť a také působí příznivě na hormonální systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Organic Maca Energy je jemně mletý prášek z legendární peruánské byliny, která má v tamějším léčitelství své nezaměnitelné místo. Maca je bohatá na vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny či třísloviny. Přispívá k lepší fyzické i psychické výkonnosti. Napomáhá celkově zlepšovat kondici a působí příznivě na soustředění či paměť.

Maca se díky jemné práškové konzistenci snadno užívá. Můžete ji jen rozmíchat s vodou nebo ji přidat do džusu, jogurtu či smoothie. Tato roslina, jíž se přezdívá peruánský ženšen, obsahuje velké množství vitaminů A, C, E, B1, B2, B6 a B12, železa, vápníku, zinku či hořčíku a také vlákniny. Tyto látky pomáhají udržovat celkovou fyzickou i psychickou kondici, napomáhají tělu lépe hospodařit s energií a zmírňovat únavu. Maca také stimuluje sexuální aktivitu a působí příznivě na hormonální systém, její užití je vhodné například v období menopauzy.

Použití: 1 čajovou lžičku (4 gramy) prášku rozmíchejte ve sklenici vody nebo džusu. Užívejte 2krát denně, ideálně po jídle.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Maca kořen

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, posílení imunity, únava

Složení: bez lepku, vhodné pro vegany

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?