Energy Organic Nigella Sativa olej 100 ml

Energy Organic Nigella Sativa olej 100 ml

  • Bez DPH 269 Kč

Černuchový olej díky svým regeneračním a detoxikačním účinkům pomáhá zlepšovat stav pokožky, podporuje zdraví trávicího ústrojí a podporuje celkovou obranyschopnost organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Organic Nigella Sativa olej Energy neboli černuchový olej pečuje nejen o zdraví, ale i o krásu. Pro jeho mimořádné účinky ho používali již faraoni ve starověkém Egyptě. Oblíbili si ho také Avicenna nebo Hippokratés, a to díky tomu, jaké terapeutické působení nabízí. Černuchový olej podporuje činnost trávicího ústrojí, podporuje správné dýchání a pomáhá regulovat toky energie v těle.

Nigella Sativa olej představuje báječný zdroj vitaminů A, E či skupiny B, minerálů i nenasycených mastných kyselin, podporuje zdravou obranyschopnost organismu i jeho detoxikaci. Působí příznivě na stav citlivé, ekzematické a alergické pokožky a díky svým antibakteriálním a antimykotickým účinkům ji pomáhá regenerovat. Olej z černuchy je také znám svým pozitivním vlivem na zažívání a trávení. Jeho užití je vhodné při bolestech břicha, nadýmání a plynatosti.

Použití: Užívejte 1 lžičku oleje denně, nejlépe ráno nalačno.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: olej ze semen černuchy seté

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, žaludeční problémy

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?