Energy Organic Sancha Inchi olej 100 ml

Energy Organic Sancha Inchi olej 100 ml

  • Bez DPH 269 Kč

Olej s jemně oříškovou chutí je bohatý na omega-3,6 a 9 mastné kyseliny, bílkoviny či jód a je výborným antioxidantem. Pomáhá posilovat imunitu a působí příznivě při únavě, stresu nebo vyčerpání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Organic Sacha Inchi olej od Energy využívá sílu peruánského stromu plukenetia volubilis, jehož plody mají příjemnou, jemně oříškovou chuť. Obsahují nezanedbatelné množství omega-3,6 a 9 mastných kyselin, kterých mají 13krát více než losos. Sacha Inchi olej je také zdrojem kvalitních bílkovin, jódu či vitaminů A a E.

Olej z plodů sacha inchi energeticky působí dle principů TČM na všechny meridiány. Má výborné antioxidační účinky, a zpomaluje tak stárnutí buněk, a dle zkušeností také působí jako prevence srdečně-cévních chorob. Celkově přispívá k posílení imunity, má výborné protizánětlivé účinky a podporuje léčbu autoimunních onemocnění.

Sacha inchi olej přispívá ke správné činnost nervového systému a zejména mozku. Jeho užívání je vhodné při častých bolestech hlavy, stresu, únavě či celkovém duševním vyčerpání či potížích se spánkem. Tento olej také podporuje vstřebávání vitaminů, minerálů a dalších látek do krve. Osvědčil se rovněž při kožních potížích, jako je ekzém, lupénka nebo akné.

Dávkování: Užívejte jednu čajovou lžičku denně, ideálně ráno nalačno.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: olej ze semen Sacha Inchi

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, mozek a nervová soustava, nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné, stárnutí pleti a organismu, únava

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?