La Clarée Organické čisticí mýdlo, oliv' 75 g

La Clarée Organické čisticí mýdlo, oliv' 75 g

Přírodní exfoliační mýdlo s obsahem kvalitního bio mandlového oleje a hydratačního výtažku z olivovníku jemně myje pokožku a odstraňuje odumřelé kožní buňky, čímž činí kůži opět hebkou a vláčnou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

La Clarée organické čistící mýdlo je určeno k pravidelné péči o pokožku obličeje i celého těla. Jemně umývá díky vyváženému složení plnému přírodních ingrediencí a pomocí peelingových částeček šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Napomáhá navrátit pokožce přirozenou vláčnost a je vhodné k použití obzvláště na velmi suchá a šupinatá místa kůže, jako jsou paty, kolena či lokty. Příjemná masáž krouživými pohyby je vynikajícím relaxačním zážitkem.

Organické mýdlo obsahuje směs kvalitních přírodních složek v čele s mandlovým olejem, jenž je považován za jeden z nejjemnějších a nejlépe snášených. Napomáhá hydratovat pokožku do hloubky a dodává jí hebkost a vyživující péči. Výtažek ze středomořského olivovníku kůži půvabně provoní a poskytuje jí své po staletí známé revitalizační účinky. Díky snadnému použití a kompaktní velikosti je toto organické peelingové mýdlo vhodným doplňkem vaší koupelny, který jistě oblíbí každý, kdo ocení pružnou a sametově jemnou pokožku.

Použití: Používejte 1-2x týdně ve sprše či koupeli. Zvláštní pozornost věnujte místům s hrubou kůží (paty, kolena, lokty...). Důkladně opláchněte.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou či poškozenou pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?