Nástroje Zdraví Ostropestřec Sylimarin bio, kapsle

Nástroje Zdraví Ostropestřec Sylimarin bio, kapsle

  • Bez DPH 235 Kč

Ostropestřec je jednou z nejlepších bylinek, které podporují správné fungování jater. Zároveň podpoří detoxikaci organismu, vyrovnání hladiny cukru v krvi i činnost imunitního systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ostropestřec Sylimarin bio je doplňkem stravy od značky Nástroje zdraví. Obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského, který má blahodárné účinky na stav a fungování jater. V tomto orgánu probíhají denně až stovky chemických reakcí, kdy dochází k přeměně živin na energii apod., a proto je důležité udržovat jeho zdraví.

Ostropestřec je jednou z nejlepších bylinek pro podporu správného fungování jater. Zlepšuje látkovou výměnu a přispívá k detoxikaci organismu, díky čemuž vám dodá novou vlnu energie a vitality. Je rovněž skvělým prostředkem pro podporu činnosti trávicího ústrojí, působí antioxidačně a přispívá ke správnému fungování imunitního systému a činnosti srdce. Lze jej také užívat pro vyrovnání hladiny cukru v krvi.

Použití: Užívejte 1-2 kapsle denně. Zapiíjejte dostatečným množstvím vody.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ostropestřec mariánský extrakt, Rostlinná kapsle, Pomocná látka: maltodextrin

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, snížení hladiny cukru

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?