Nobilis Tilia Osvěžovač vzduchu eukalyptus 200 ml

Nobilis Tilia Osvěžovač vzduchu eukalyptus 200 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 200 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 268 Kč

Eukalyptový osvěžovač vzduchu čistí vzduch a usnadňuje dýchání díky svěží mentolové vůni. Eukalyptus má výborné antibakteriální a dezinfekční účinky, působí proti únavě a zlepšuje náladu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Eukalyptový osvěžovač vzduchu Nobilis Tilia čistí vzduch a usnadňuje dýchání díky svěží mentolové vůni. Eukalyptus má výborné antibakteriální a dezinfekční účinky, působí proti únavě a zlepšuje náladu. Sprej je tak výborným pomocníkem nejen při nachlazení, virózách, ale i astmatu.

Eukalyptus má intenzivní nahořklou osvěžující vůni, která spolehlivě povzbudí, zlepší náladu a eliminuje příznaky únavy. Má výborné dezinfekční účinky, usnadňuje dýchání a působí protizánětlivě. Sprej je tak výborným pomocníkem při nachlazení, kašli i virózách. Hodí se jako prevence v období chřipek v přeplněných prostorách, jako jsou kanceláře či čekárny u lékaře.

Pro svěží a útulný domov

Osvěžovač vzduchu Nobilis Tilia provoní vaši domácnost osvěžující mentolovou vůní, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy včetně zápachu z cigaret a vytvoří svěží atmosféru plnou energie. Díky praktickému mechanickému sprejovému aplikátoru je osvěžovač vzduchu vždy připraven k použití a hodí se díky své univerzální vůni jak do domácnosti, tak do kanceláře či veřejných prostor.

Dýchejte volně

Osvěžovače vzduchu můžete střídat podle nálady. Vůně lehce hořkého a bylinného eukalyptu vás osvěží a dodá energii. Působí proti únavě a poruchách koncentrace, díky tomu se jedná o ideální vůni do kanceláře. Eukalyptus navíc působí příznivě na vaše dýchací cesty, udržuje je zdravé a průchodné, působí při rýmě a nachlazení a snižuje otoky sliznic. 

Přírodní složení

Na rozdíl od klasických konvenčních osvěžovačů vzduchu nenajdete v osvěžovači od Nobilis Tilia žádné zbytečné syntetické složky. Skládá se pouze z ethanolu v kosmetické kvalitě a éterických olejů, které se rychle rozptýlí ve vzduchu a nezatěžují váš organismus. Éterické oleje navíc aromaterapeuticky působí na psychické i fyzické aspekty organismu a dokážou ovlivnit vaši náladu.

Použití: Malé množství spreje rozprašte do volného prostoru v místnosti. Nevdechujte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kosmetický ethanol, Éterický olej z eukalyptu

Možné alergeny: Kosmetický ethanol, Éterický olej z eukalyptu

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: bylinková, kořeněná

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?