Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Osvěžovač vzduchu litsea cubeba, Natur Aroma 50 ml

Saloos Osvěžovač vzduchu litsea cubeba, Natur Aroma 50 ml

Značka: Saloos
Balení:
132
Momentálně vyprodané na e-shopu

Osvěžovač vzduchu dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Odstraňuje únavu a stres, navozuje pocit dobré nálady. Podporuje duševní svěžest a aktivuje myšlení.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu Litsea cubeba Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Osvěžuje vzduch v uzavřených místnostech. Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje.

Éterický olej Litsea cubeba má antidepresivní účinky. Odstraňuje únavu a stres, navozuje pocit dobré nálady. Harmonizuje mysl a nabíjí novou energií, podporuje duševní svěžest, aktivuje myšlení. Pročišťuje ovzduší, je vhodný proti baktériím a plísním. Poslouží i jako dobrá prevence proti infekčním nemocem. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Česká značka přírodní kosmetiky Saloos vstoupila na trh s prodejem 100% přírodních esenciálních olejů pro aromaterapii. Sortiment se záhy rozšířil o tělové a masážní oleje, bio karité balzámy, regenerační pleťové oleje a mnohé další. Výrobky neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva, syntetickou parfemaci či ropné produkty. Jako první v České republice získala firma Saloos certifikaci CPK BIO.

Použití: Osvěžovač rozprašte do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech a podobně.

Upozornění: NEBEZPEČÍ / VAROVÁNÍ / DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Nepoužívat vnitřně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Hořlavý. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Vůně: citrusová

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Citral1, Geraniol1, Linalool1
1
Přírodní esenciální oleje
Z blogu (4)

5 způsobů, jak zregenerovat plíce, když přestanete kouřit

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Sportovní sezóna je v plném proudu. Nenechte své svaly trpět…

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Překvapivě silný / Monika 1. 8. 2016 21:50

Skvělá zdravá přírodní alternativa k běžným osvěžovačům vzduchu. Dokonce vydrží mnohem déle a je intenzivnější, než vůně z velikých sprejů. Stačí 1-2x stříknout do prostoru a intenzivní svěží citrusová vůně přebije snad cokoli :-) Jsem moc spokojena, kupuji opakovaně i pro příbuzenstvo :-)

Příjemná vůně / Lucie 26. 11. 2017 21:39

Nádherná citrusová vůně, která provoní celý byt. Vůni citrusů já ráda, takže tohle byla skvělá volba.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Citral1, Geraniol1, Linalool1
1
Přírodní esenciální oleje