Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Farfalla Osvěžovač vzduchu Uvolňující, pomerančový Květ 75 ml

Farfalla Osvěžovač vzduchu Uvolňující, pomerančový Květ 75 ml

Značka: Farfalla
Balení:
317
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Uvolněte se s přírodním osvěžovačem vzduchu s příjemnou vůní pomerančového květu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu Uvolňující pomerančový květ Farfalla je uvolňující, sladká a osvěžující vůně rozptylující temné myšlenky. Přírodní éterické oleje pomerančového květu, levandule, petitgrainu a meduňky přináší příjemné aroma, které bude slušet každé místnosti.

Sprej obsahuje pouze ryze přírodní suroviny. Vonné esence poskytují jediněčné přírodní aroma a mají aromaterapeutické účinky. Přispívá k lepší psychické pohodě a navozuje příjemnou atmosféru.

Společnost Farfalla byla založena před více než 20 lety jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým, kosmetickým a wellness produktům. Může se pyšnit certifikáty BDIH, Natrue a mnohé z jejich výrobků jsou vhodné pro vegany. Mimo to je značka Farfalla navíc zapojena  do kontrol společnosti bio-inspecta, která reguluje množství biosurovin na trhu.

 

Použití: Sprej je určený pro použití v obytných místnostech. Jemně rozprašte do prostoru. Vhodné pro domácí použití, v čekárnách, kancelářích nebo na recepcích.

Upozornění: NEBEZPEČÍ / VAROVÁNÍ / DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vysoce hořlavá kapalina a páry. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo vlasy): Okamžitě svlékněte kontaminovaný oděv. Omyjte velkým množstvím vody. Obsah nádoby zlikvidujte v souladu s místními předpisy. Obsahuje limonen, linalyl acetát, linalool. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Aromaterapeutické účinky: stres a úzkost

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: přírodní éterické oleje

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Vůně - druh: pomeranč

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: přírodní éterické oleje

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Vůně - druh: pomeranč