Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Taoasis Osvěžovač vzduchu Vůně lesa, Bio Demeter 50 ml

Taoasis Osvěžovač vzduchu Vůně lesa, Bio Demeter 50 ml

Značka: Taoasis
Certifikáty: DEMETER
Certifikát DEMETER
Balení:
240
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Osvěžovač vzduchu obsahuje kvalitní směs éterických olejů z jehličnanů. Jehličnany jsou v aromaterapii využívány jako desinfekční a čisticí esence.    

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu Vůně lesa Taoasis obsahuje kvalitní směs éterických olejů z jehličnanů, konkrétně Borovice limby a cypřiše. Jehličnany se používají v aromaterapii hlavně při potřebě uzemnění a pro zvládnutí těžkých životních situací, např. při ztrátě blízkého člověka nebo pro lepší adaptaci na nečekané změny. Pečlivě zvolená směs nejkvalitnějších éterických olejů zajišťuje tu nejlepší možnou volbu na poli aromaterapeutické kosmetiky a bytových doplňků.

Přírodní osvěžovač Taoasis Vůně lesa vám pomůže uspořádat myšlenky tak, abyste se dokázali soustředit na jednotlivé věci a neměli potřebu odbočovat k jiným. Podpoří celkové nervové zklidnění a uzemnění a postará se svěží atmosféru vašeho domova.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Osvěžovač nastříkejte z rozprašovače do prostoru nebo na bytové textilie.

Upozornění: NEBEZPEČÍ / VAROVÁNÍ / DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Vysoce hořlavá kapalina a páry. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím mýdla a vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Obsah / nádobu zlikvidujte ve schváleném podniku na likvidaci nebo v komunálním sběrném místě. Obsahuje limonen, alfa-pinen, beta-pinen, 3-karen, beta-karyofylen, linalool a vetiverol.

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Složení:

Cinnamyl Alcohol Alcohol, Parfum1, Limonene, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronelol, Linalool
1
Přírodní esenciální oleje
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Cinnamyl Alcohol

Alcohol, Parfum1, Limonene, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronelol, Linalool
1
Přírodní esenciální oleje