Acorelle Osvěžující voda bio Bílá orchidej - vyřazeno 30 ml

Acorelle Osvěžující voda bio Bílá orchidej - vyřazeno 30 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kardamon a listy hrušně otevírají smyslnou hru Bílé orchideje, jsou následovány irisem a hlohem a poté uvolněně doznívají tóny pačuli, vanilky a maliny. Květinové, orientální a ovocné akcenty vůně se tak prolínají ve zklidňujícím elixíru Osvěžujíc&iacu

Kardamon a listy hrušně otevírají smyslnou hru Bílé orchideje, jsou následovány irisem a hlohem a poté uvolněně doznívají tóny pačuli, vanilky a maliny. Květinové, orientální a ovocné akcenty vůně se tak prolínají ve zklidňujícím elixíru Osvěžující přírodní vody bílá orchidej Acorelle, která působí antistresově a relaxačně.

Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémované vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Dárkové balení obsahuje osvěžující parfémovanou vodu Bílá orchidej a tělové mléko stejné parfemace. Skvělý dárek pro jakoukoliv příležitost, pro každou milovnici přírodní kosmetiky a výrazných vůní. Pro každého, kdo si myslí, že vonět je nutné s charakterem.

Nóty vůně:

Hlava – kardamon, listy hrušně

Srdce – iris z Florencie, hloh

Základ – pačuli, vanilka, malina

 

Tip: Vrstvení vůní je nejúčinnější recept pro prodloužení výdrže vůně. Použijte nejdříve tělové mléko a poté se teprve navoňte osvěžující přírodní vodou, konečná podoba vůně bude intenzivnější, hlubší, komplexnější a vydrží déle vonět.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?