Acorelle Osvěžující voda bio Čajová zahrada - vyřazeno 30 ml

Acorelle Osvěžující voda bio Čajová zahrada - vyřazeno 30 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Květinové, citrusové, mátové, kořeněné a dřevěné nóty se prolínají Osvěžující přírodní vodou čajová zahrada Acorelle, která působí stimulačně, osvěžuje mysl a budí vaši pozornost. Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti ar

Květinové, citrusové, mátové, kořeněné a dřevěné nóty se prolínají Osvěžující přírodní vodou čajová zahrada Acorelle, která působí stimulačně, osvěžuje mysl a budí vaši pozornost.

Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující přírodní vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – citron, levandule, bergamot, máta

Srdce – iris, fialka, kmín

Základ – pačuli, Guajak dřevo

 

Tip: Osvěžující přírodní voda je ideální pro dny, kdy potřebujete jen lehce svěží a jemnou společnost osvěžující vůně. Díky tlumené intenzitě je osvěžující voda vhodná opravdu pro každý den.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?