Acorelle Osvěžující voda bio R jako Růže - vyřazeno 30 ml

Acorelle Osvěžující voda bio R jako Růže - vyřazeno 30 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Růže, růže, růže, kdopak za to může? Voníš tak sladce, jak okvětní lístek růžového poupátka. Něžná a jemná květinová vůně v sobě mísí akcenty růží, frézií, gerania a pořádnou dávku malin. Osvěžující přírodní voda růže Acorelle harmonizuje a uvolňuje mysl

Růže, růže, růže, kdopak za to může? Voníš tak sladce, jak okvětní lístek růžového poupátka. Něžná a jemná květinová vůně v sobě mísí akcenty růží, frézií, gerania a pořádnou dávku malin. Osvěžující přírodní voda růže Acorelle harmonizuje a uvolňuje mysl a ducha. 

Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémované vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Nóty vůně:

Hlava – poupata růže, geranium

Srdce – růže, frézie

Základ – malina

 

Tip: Osvěžující přírodní voda je díky své voňavě slabší intenzitě snadno použitelná kdykoliv a kdekoliv. Osvěží, ovoní a naladí, přitom jí nikde není přliš.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?