Acorelle Osvěžující voda bio Verbenové citrusy - vyřazeno 30 ml

Acorelle Osvěžující voda bio Verbenové citrusy - vyřazeno 30 ml

  • Značka: Acorelle
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Citrusové tóny se mísí s květinovým nádechem Osvěžující přírodní vody verbena a citrusy Acorelle, která je svěží jak ranní rosa. Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodníc

Citrusové tóny se mísí s květinovým nádechem Osvěžující přírodní vody verbena a citrusy Acorelle, která je svěží jak ranní rosa.

Přírodní osvěžující vody Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémované vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

 

Tip: Osvěžující přírodní voda je ideálním společníkem do kabelky, poslouží kdykoliv během dne, díky své voňavě slabší intenzitě ji můžete použít opravdu za každých okolností, dodá vám totiž sice jen jemný nádech vůně, ale osvěží vaše tělo i ducha.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?