Numi Organic Tea Ovocný čaj Silver & Spice, Nspire Tea

Numi Organic Tea Ovocný čaj Silver & Spice, Nspire Tea

Ovocný čaj Silver&Spice přináší neobvyklou kombinaci ovoce, hřejivého koření a bílého čaje. Kromě nezaměnitelné chuti získáte velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ovocný čaj Silver&Spice Nspire Tea přináší neobvyklou šťavnatou kombinaci ovoce, hřejivého koření a bílého čaje. Příjemnou kořeněnou chuť si můžete užít v zimě na prohřátí celého těla i v létě pro osvěžení. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Ovocný čaj Silver&Spice osvěží i zahřeje díky kombinaci bílého čaje, citrusové kůry a voňavého koření, jako je hřebíček, nové koření či zázvor. Čaj navíc získává osvěžující ovocnou chuť díky obsahu ibišku a plodům schizandry.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti přislaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj si můžete užít horký, ale i ledově vychlazený, s kousky citrusových plodů a s ledem.

Ostatní kategorie: Ovocné čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?