Nobilis Tilia Pačule 10 ml

Nobilis Tilia Pačule 10 ml

  • Bez DPH 152 Kč

Rostlinná silice z pačule se vyznačuje silnými antibakteriálními a antiseptickými účinky. Podporuje regenerační schopnost tkání a urychluje hojení ran. Mírné afrodiziakum.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Pačule je čistá rostlinná silice lékopisné kvality. Pačule je velmi oblíbenou silicí díky své okouzlující vůni, jenž je využívána již po staletí při výrobě parfémů. Její aroma má silný zemitý základ a rozehrává harmonii sladkých, balzamických a dřevitých tónů, jenž probudí všechny vaše smysly.

Pačule má silný antibakteriální účinek, brání množení škodlivých mikroorganismů a působí antisepticky. Intenzivně podporuje hojení ran a má příznivý vliv při mnoha kožních onemocněních jako je dermatitida či ekzém. Pačule je zároveň proslulá díky svým afrodiziakálním účinkům.

Aroma pačule působí jako přírodní antidepresivum, stabilizuje náladu a zmírňuje pocity nervozity či slabosti. Éterický olej z pačule má také močopudné účinky, snižuje teplotu a podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání. 

Nechte se okouzlit

Éterický olej Nobilis Tilia Pačule vás přímo omámí svou intenzivní exotickou vůní. Aroma pačule provoní vaši domácnost na dlouhou dobu. Vůně této esence obsahuje jak silné zemité, tak jemné květinové tóny ve vyvážené kompozici, jež vytvoří u vás doma atmosféru relaxace a pohody. Pačuli je jednou z nejoblíbenějších esencí rovněž v tradiční medicíně. 

Pro hlubokou relaxaci

Éterický olej z pačule je jako stvořený pro relaxaci. Pomáhá při nadměrném stresu a duševním či fyzickém vypětí. Pomůže vám zapomenout na starosti všedního dne a odplaví všechen stres a negativní myšlenky. Pačuli zmírňuje pocity nervozity, úzkosti či trémy, harmonizuje vaši psychiku a je mimořádně vhodný také pro meditaci. 

Revitalizace pro všechny vaše smysly

Esenciální olej z pačule zároveň podporuje přirozené regenerační procesy v tkáních, urychluje hojení pokožky a obnovuje její vzhled. Je proto vítanou součástí kosmetických přípravků. Urychluje hojení ran a lze jej v ředěné formě použít také na jizvy. Je také oblíbený jako přírodní repelent, odpuzuje obtížný hmyz a efektivně dezinfikuje vzduch v domácnosti. 

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.